Absolventi v školskom roku 2016/2017.

Celkový počet žiakov 74 v 3 triedach.

9.A - Mgr. Katarína Borzová

ImageBačo Patrik, Bodnárová Petra, Bubán Milan, Bučko Pavol, Čížek Jaroslav, Chabová Andrea, Kerekešová Bianka, Kocela Erik, Komárová Gabriela, Kundrát Kevin, Malčeková Vanessa, Mašľán Dušan, Mašľánová Kristína, Moško Daniel, Petrovská Natália, Rovenská Katarína, Sabočik Samuel, Soročina Patrik, Tabiš Lukáš, Tormová Sidónia, Zupko Ján.

9.B - Mgr. Mária Hinďošová

ImageAngi Peter, Antal Ondrej, Bérešová Janka, Borko Jonatán, Čižmárová Sandra, Demko Martin, Ivan Juraj, Ivanová Tamara, Kétcemová Martina, Konárik Igor, Kuchárová Sarah, Kuľha Ivo, Matejovičová Katarína, Miková Tamara, Mižák Gabriel, Petrovčiková Dominika, Pittner Ladislav, Stanková Alexandra, Szántová Sofia, Ujházy Kevin, Vaľovčík Ján, Zavacká Juliana, Žáková Simona.

9.C Mgr. Gabriela Čižmárová

ImageAndrišov Dávid, Bamburáková Jana, Cihaľová Lea, Dobrovolská Anna, Doliničová Viktória, Dzurová Jarmila, Gubík Adam Ján, Janoušeková Katarína, Krok Vojtech, Lapšanská Veronika, Lieblová Miroslava, Majvitor Adam, Makeľ Marek, Molnárová Viktória, Murník Marko, Paluba Dominik, Prevercíková Klaudia, Rošková Paula, Semjanová Alexandra, Šimon Dominik, Širochmanová Lucia, Štofová Alžbeta, Šulcová Lucia, Tkáčik Július, Uhľárová Dominika, Urbanová Lenka

Pedagogický zbor v školskom roku 2016/2017.