Strom

Malynár je korešpodenčný matematický seminár pre žiakov 4.- 6. ročníka základnej školy a zodpovedajúcim triedam osemročných gymnázií. Organizuje ho združenie Strom v spolupráci s Gymnáziom Poštová 9. Prebieha v dvoch nezávislých častiach letnej a zimnej. V každej časti sú dve série matematických úloh vložených do príbehu. Úlohy, vzorové riešenia a poradie riešiteľov dostanú žiaci ako časopis. Deti si môžu porovnať svoje schopnosti s ostatnými riešiteľmi ( prevažne z východného Slovenska). Približne 30 najlepších riešiteľov sa na konci letnej a zimnej časti súťaže stretne na týždennom sústredení. Počas tohto týždňa majú žiaci pripravený zaujímavý program. v súčastnosti má Malynár okolo 100 riešiteľov.

Matik je korešpodenčný matematický seminár pre žiakov 7.- 9. ročníka základnej školy a zodpovedajúcim triedam osemročných gymnázií. Organizuje ho združenie Strom v spolupráci s Gymnáziom Poštová 9. Prebieha v dvoch nezávislých častiach letnej a zimnej. V každej časti sú dve série matematických úloh vložených do príbehu. Úlohy, vzorové riešenia a poradie riešiteľov dostanú žiaci ako časopis. Deti si môžu porovnať svoje schopnosti s ostatnými riešiteľmi ( prevažne z východného Slovenska). Približne 30 najlepších riešiteľov sa na konci letnej a zimnej časti súťaže stretne na týždennom sústredení. Počas tohto týždňa majú žiaci pripravený zaujímavý program. v súčastnosti má Malynár okolo 100 riešiteľov.

Školský rok 2006/2007

V tomto školskom roku sa jedna z najlepších riešiteľov Malinára v minulom školskom roku v rámci celého regiónu Alena Jančárová zapojila do korešpodenčného seminára Matik. Dúfame, že sa jej aj v tomto školskom roku bude dariť ako v minulom. Úspech sa dostavil vychutnajte si ho kliknutím na odkaz.

• tu
  • Školský rok 2005/2006

V tomto školskom roku sa jedna z najlepších riešiteľov v rámci celého regiónu Alena Jančárová zúčastnila týždňového sústredenia.Bližšie informácie a fotografie zo sústredenia získate tu.

Počet prihlásených účastníkov :

Počet žiakov 4. ročníka : nie je prihlásený žiadny žiak

Počet žiakov 5. až 6. ročníka : Alena Jančárová zo 6. C

Priebežné hodnotenie súťaže :
    Po prvej sérii úloh t.j. po zimnej časti sa naša žiačka Alena Jančárová zo 6. C umiestnila s plným počtom bodov na 1. - 2. mieste.