Absolventi v školskom roku 2003/2004.

Od tohto roka existujú materiály iba v písomnej podobe. Ak máte fotografiu z daného ročníka prosíme pošlite nám ju naskenovanú alebo odfotenú na kontaktný email školy

triedny učiteľ: Mgr. Anna Rejmanová

Z

oznam žiakov: Ľudmila Čižmáriková, Lukáš Hitra, Darina Horváthová, Michaela Chvastová, Matúš Ihnát, Michaela Kereštanová, Štefan Kišo, Lukáš Kohút, Veronika Kolesárová, Katarína Kopková, Lukáš Kostovčík, Peter Kováč, Miroslav Kozák, Alžbeta Meňkyová, Tomáš Molnár, Kamila Oláhová, Daniela Pančíková, Peter Polaško, Norbert Reves, Ján Stuľák, Martin Šalacha, Miroslava Šindlerová, Michaela Trrembuľaková, Katarína Vachálková, Ivan Varmeďa, Katarína Vujčíková, Martin Velčík, Miroslava Gujdanová, Jana Porvazová.

triedny učiteľ:???

Z

oznam žiakov: Lenka Buchľáková, Katarína Cinkaničová, Lenka Činčárová, Tomáš Dekan, Mariana Dzvoníkova, Erik Enhert, Michal Gazda, Marek Grecula, Zuzana Horná, Peter Kaščak, Peter Kohút, Miroslav Kopčanský, Martin Kostovčík, Diana Kuchárová, Lenka Kunková, Lenka Lovásová, Pavol Medzezof, Matúš Ondo, Matúš Plutko, Patrik Revák, Tomáš Sentivany, Lenka Tibenska, Lucia Vartašová, Martina Vojtovičová, Rachel Zavacká, Marán Miľo, Štefán Jarina, Katarína Ružinská, Matúš Kočerha.

triedny učiteľ:???

Z

oznam žiakov: Lukáš Berta, Zuzana Bojkunová, Anton Boško, Pavol Cibik, Katarína Čarná, Tomáš Červeňák, Lívia Gazdovičová, Dana Gelatičová, Zuzana Harmanová, Matej Ivan, Dominika Kelemecová, Michal Kica, Lidna Kohútová, Maroš Kováčik, Martina Kunderová, Ján Luu-Thanh, Pavol Marcin, Martin Olejár, Jakub Piroháč, Slavomíra Poliaková, Andrea Puškárová, Monika Raškovská, Katarína Slorjaninová, Stanislav Tirpák, Zuzana Vaľkocová, Vladimír Bogár, Róbvert Tkáč, Gabriela Behunová, Martina Seiranková, Martin Tomko.

triedne foto

Absolventi v školskom roku 2002/2003.

Z tohto roka sa nám doposiaľ nepodarilo získať žiadne fotografie ani mená absolventov. Ak máte fotografiu z daného ročníka prosíme pošlite nám ju naskenovanú alebo odfotenú na kontaktný email školy

triedne foto

Absolventi v školskom roku 2001/2002.

triedny učiteľ: RNDr. Jurina Krafčíková

Z

oznam žiakov: Paula Balážová, Eva Čenčariková, Miriama Čuchtová, Miroslav Denci, Darius Dobrovolský, Daniel Geľatko, Silvia Hlaváčová, Katarína Kirivaková, Katarína Kocanová, Richard Kohút, Martin Kontra, Lucia Krajňáková, Tomáš Kurbel, Peter Maujenič, Tomáš Mackulin, Peter Molnár, Mária Ondillková, Katarína Poláková, Peter Rjakušin, Jozef Sabol, Peter Skvašík, Gejza Turbák, Hana Varjuová, Pavol Viskup, Barbora Niklesová, Radoslav Roško, Peter Dorič.

triedny učiteľ: Mgr. Mária Poľašková

Z

oznam žiakov: Jana Balombiniová, Tomáš Dragan, Zuzana Dundová, Dušan Horňák, Ján Hreško, Tomáš Ihnát, Stanioslava Jacková, Kristína Karoľová, Miroslav Kováč, František Kišo, Martin Kunka, Renáta Kunčíková, Miroslava Matiová, Július Mika, Martin Mikula, Alexandra Rubínová, Zuzana Ružinská, Zuzana Svobodová, Juraj Šimko, Anna Štefaničová, Zuzana Tomečková, Katarína Vaňová, Martin Vašarhelyi, Michaela Gergelová, Miroslav Olexa, Dominika Horňaková, Ľubomír Novák,

triedny učiteľ: Mgr. Marta Tkáčová

Z

oznam žiakov: Martin Bašista, Michal Brecho, Lucia Burdová, Marián Čižmárik, Lucia Dzurová, Tomáš Gazda, Michal Hoptaj, Martina Hrušková, Marianna Chvastová, Rastislav Ivanko, Róbert Ivanko, Zuzana Jacková, Jana Kopasová, Katarína Lacinová, Marián Lukáček, Viliam Mačuga, Jana Mitrová, Miloš Mižička, Jaroslav Pulák, Zuzana Sentivanyová, Nikola Šimonová, Lenka Stružáková, Rastislav Tomčo, Petra Valkovičová, Daniela Záborská, Vladimír Žeňuch.

9.D

triedny učiteľ: Mgr. Viera Surmánková

Z

oznam žiakov: Martin Červeňák, Rastislav Danko, Katarína Daňová, Lucia Dlugošová, Jana Durkaiová, Martin Dzuro, Michaela Fedorová, Peter Galanda, Ján Hrabovský, Veronika Hrehová, Daniel Jediný, Antónia Koporcová, Magdaléna Kuriplachová, Lenka Lipecká, Martin Malejčík, Katarína Nemetová, Dušan Oláh, Nikola Pečovská, Jana Pirohaničová, Ladislav Špilko, Stanislav Tomko, Jana Uchaľová, Pavol Valiska, Milan Vasko, Tomáš Virčík.

BONUS - 8.C na danom roku

Absolventi v školskom roku 2000/2001.

triedny učiteľ: ???

9.D

triedny učiteľ: Mgr. Tatiana Markušová

triedne foto

Absolventi v školskom roku 1999/2000.

triedne foto

Absolventi v školskom roku 1998/1999.

triedne foto

Absolventi v školskom roku 1997/1998.

triedne foto

Absolventi v školskom roku 1996/1997.

triedne foto

Absolventi v školskom roku 1995/1996.

triedne foto

Absolventi v školskom roku 1994/1995.

triedne foto

Absolventi v školskom roku 1993/1994.

triedne foto

Absolventi v školskom roku 1992/1993.