Absolventi v školskom roku 2010/2011.

9.A - Mgr. Mária Hinďošová

ImageAntalová Antónia, Balog Samuel, Balog Viktor, Cenkner Dominik, Curma Jozef, Fatol Michal, Ferková Michaela, Harman Lukáš, Hoptajová Lívia, Hreško Lubomír, Chvasta Patrik, Jancisko Lukáš, Javorská Simona, Josaiová Michaela, Katrináková Nikola, Kažimír Michal, Lechman Šimon, Ludvig Patrik, Mitera Daniel, Mižík Martin, Moravcíková Nicole, Nováková Tímea, Olhová Kristína, Rada Gabriel, Šamudovský Dávid, Škreptácová Dagmara, Šütö Filip, Tilnaková Dominika, Tirpák Dávid, Vašková Michaela, Želinská Veronika, Ženuch Michal.

9.B - Mgr. Mária Poľašková

ImageBednárová Antónia, Bellová Barbora, Bilontová Alžbeta, Čolláková Miroslava, Dudášová Anna, Fitere Ivan, Guláš Dávid, Hajduová Viktória, Hospodárová Anna, Hreha Marko, Hrindová Stanislava, Kajlová Kristína, Kolesár Peter, Kužma Jakub, Lajcáková Radka, Link Martin, Matašová Dominika, Mikulina Peter, Mulárová Martina, Paulovcák Štefan, Petrunciková Simona, Pilová Nora, Pirošová Anna Mária, Sabo Maroš, Stolárová Ivana, Szöllösiová Dominika, Šalitroš Martin, Šimon Branislav, Ubreži Samuel, Velká Dominika, Vodák Boris, Vojtovic Jakub.

Najúspešnejší žiaci ročníka 2010/2011.