Absolventi v školskom roku 2011/2012.

9.A - Mgr. Gabrila Dančíková

ImageBabuláková Petra, Balog Maroš, Borza Pavol, Černakovič Samuel, Florianová Henrieta, Harbuľáková Kristína, Hlodáková Alžbeta, Hurčík Kristián, Jaciková Nikola, Jakubiková Viktória, Kaplan Martin, Kmecová Zuzana, Kočanová Jarmila, Kováč Martin, Kudráč Lukáš, Kušnír Adam, Lapšanský Štefan, Ľochová Denisa, Makuch Miroslav, Mašlenik Maroš, Meňky Filip, Olexa Ľuboš, Skvašik Roman, Šarik Dominik, Šarová Simona, Šuchtová Melánia, Tichý Daniel.

9.B - Mgr. Ľudmila Cibíková

ImageAntalová Simona, Balická Alexandra, Bereš Denis, Čauderová Diana, Čižmáriková Klaudia, Džunko Dominik, Gajdošociová Patrícia, Harasty Marek, Jakub Adam, Kiškaš Miroslav, Lassak Adam, Moskaľ Ján, Ragan Martin, Rovenská Veronika, Sabol Peter, Stretavský Šimon, Stuľák Jakub, Šalachová Dominika, Šamudovská Ľudmila, Tomko Ján.

9.C Mgr. Katarína Borzová

ImageAndričík Matúš, Bali-Hudák Branislav, Bodnárová Vanesa, Boško Pavol, Ciparová Barbara, Dzurová Dominika, Hajduková Barbora, Ivanko Dominik, Kamenská Viktória, Mikulinová Martina, Mišková Simona, Mižičková Dominika, Oros Samuel, Puľák Rastislav, Szőllősi Tomáš, Šimonová Michaela, Štefančík Matúš, Šűtőová Denisa, Tegdová Kristína, Trembuľák Jakub, Valisko Dominik.

Najúspešnejší žiaci ročníka 2011/2012.