Absolventi v školskom roku 2012/2013.

9.A - RNDr. Eva Ciglianová

ImageBakajsa Alex, Baláž Samuel, Balintová Iveta, Čermáková Daniela, Čorej Jozef, Dzurinová Patrícia Mária, Elečko Ondrej, Hamadejová Bibiána, Harmanová Veronika, Chomová Miroslava, Ivanková Natália, Kadilák Samuel, Koromľan Matúš, Kováč Ľuboš, Kuľha Viktor, Mattová Veronika, Orosová Kristína, Rada Martin, Rošková Bianka, Rudáš Imrich, Sekerák Matúš, Serenčková Veronika, Soloninková Frederika, Tačár Jozef, Ubreži Dávid, Vargová Miroslava.

9.B - Mgr. Iveta Vasiľová

ImageBajužik Ján, Bezek Dominik, Bubanová Dana, Bubenko Martin, Ďuriková Antónia, Faťolová Dominika, Fedoriková Nikola, Ferenciová Miriama, Forin Martin, Gajdoščík Michal, Horváthová Andrea, Hreščo Milan, Kováčová Nikola, Kundrátová Laura, Linková Štefánia, Moravčíková Sandra, Mudrák Samuel, Němec Richard, Németová Kristína, Paľová Dorota, Partiková Veronika, Rudášová Denisa, Sabo Tomáš, Vinceová Blanka.

9.C Mgr. Lenka Antolová

ImageAndrejo Patrik, Angiová Radoslava, Bajusz Samuel, Czerovský Ondrej, Čevela Ladislav, Eštok Tomáš, Gazda Dominik, Haníková Anna, Hasák Dominik, Hujdičová Jana, Hutníková Martina, Chlebáková Daniela, Chomič Pavol, Inglody Denis, Jacko Dávid, Kužmová-Meľková Barbora, Lörincová Eva, Lukáčová Milena, Malček Patrik, Mihalčik Patrik, Rovenská Paulína, Sklár Dávid, Tkáčiková Nikola, Ujházy Mário.

Najúspešnejší žiaci ročníka 2013/2013.