Absolventi v školskom roku 2013/2014.

9.A - Mgr. Lubomíra Berešová

ImageAntolová Tereza, Balintová Miriam, Bilontová Ivana, Ďuriková Alena, Geročová Alexandra, Hajduk Filip Ján, Hospodárová Silvia, Hrindová Nikola, Choma Marián, Jožiová Veronika, Kistyová Martina, Kizivatová Ľubomíra, Korpa Vojaková Karina, Kováč Marek, Kudelásová Henrieta, Marcinčáková Andrea, Medvecová Lucia, Minkanič Lukáš, Ondila Jerguš, Pešta Daniel, Peťová Michaela, Pliško Jaroslav, Popriková Petra, Šavuličová Andrea, Tirpáková Veronika, Tirpáková Barbora, Varga Richard, Virčíková Viktória, Zienkovská Lucia.

9.B - Mgr. Iveta Vasiľová

ImageBančejová Viktória, Bandurčinová Bianka, Baran Dávid, Drobot Maroš, Ďurinová Simona, Firdová Martina, Gašpar Matej, Horváthová Simona, Hospodárová Barbora, Hrubý Erik, Hudi Nikolas, Juhás Sebastián, Kapitulová Miroslava, Kažimír Jakub, Koceľová Daniela, Kováčová Alexandra, Krídla Marek, Kročková Nikoleta, Minda Richard, Mišová Natália, Olahová Lenka, Sninská Sandra, Širochman Michal, Tokárová Hana, Trembuľák Marko.

9.C Mgr. Alexandra Haníková/ Mgr. Tatiana Markušová

ImageBalogová Simona, Borko Stanislav, Eštok Ján, Filipová Nikola, Gurguľ Pavol, Gurguľ Jozef, Hitrová Katarína, Hončaruková Inna, Ivan Lukáš, Jančisko Dávid, Jarina Viktor, Kotusová Jana, Lechmanová Dorota, Lešková Bianka, Madaras Samuel, Majvitor Samuel, Mariašová Lenka, Miško Branislav, Mižík Martin, Mojcik Pavol, Pavlová Emma, Seman Ľubomír, Tomko Branislav-Tibor, Valisková Simona, Vojtko Štefan.

Najúspešnejší žiaci ročníka 2013/2014.