Absolventi v školskom roku 2014/2015.

Celkový počet žiakov 74 v 3 triedach.

9.A - Mgr. Daniela Bošková

ImageAlexandra Behunčíková, Martina Bukovská, Ema Černakovičová, Emma Eľková, Patrik Gonos, Jakub Hasák, Simona Horváthová, Barbora Jakubová, Juliána Javorská, Jakub Kocúr, Jana Kočerhová, Kristián Kudrík, Katarína Marcinová, Samuel Mihalčo, Klára Mošková, Kristína Poliaková, Lucia Puchľáková, Viktória Pukasová, Miriam Škarupová, Jana Tutková, Alžbeta Záhorská, Natália Zupková.

9.B - Mgr. Anna Semanová/Mgr. Mária Poľašková

ImageJakub Bajužík, Karina Balogová, Bianka Cenknerová, Adriana Čuchranová, Dominika Dudlová, Nikola Džunková, Štefan Gajdoš, Viktória Halušková, Miroslava Haniková, Adriana Hudáková, Jana Ivanková, Alexandra Javorská, Oľga Kiškašová, Samuel Kocur, Anita Kulčárová, Lenka Lapšanská, Viliam Lenárt, Erika Malá, Michaela Mattová, Zuzana Mihaľovová, Radovan Pado, Terézia Paľová, Alexandra Pavolková, Michal Podžuban, Alena Tkáčová, Martina Torjayová.

9.C Miroslav Feňak

ImageBarbora Dulinová, Patrik Elekanič, Frederik Fecák, Eva Gazdová, Peter Hospodár, Tália Juliána Hospodárová, Karin Jacková, Rastislav Janoušek, Ivana Kondášová, Kristína Kužmová-Meľková, Patrik Makeľ, Sylvia Maťašová, Martin Mihaľo, Dominik Minkanič, Martin Naščák, Michaela Naščáková, Dominik Orgován, Petra Preverciková, Marek Raškovský, Jakub Serenče, Barbora Šandorová, Adrián Vaľovčík, Norbert Varjassy.

Najúspešnejší žiaci ročníka 2014/2015.