Absolventi v školskom roku 2015/2016.

Celkový počet žiakov 56 v 2 triedach.

9.A - Mgr. Mária Papáčová

ImageAndrejcová Monika, Balážová Sára, Čižmárová Vanesa, Dubík Samuel, Fedorik Marcel, Herczog Michal, Homza Matúš, Jakub Richard, Kajlová Stanislava, Kanda Jakub, Karšňák Peter Filip, Kizivat Jaroslav, Kovaľová Paulína, Lichvár Adam, Lörinc Leonard, Lustigová Vanessa, Mesaroš Branislav, Mikulová Katarína, Molnárová Kristína, Petrejčíková Diana, Podhora Radovan, Puchľák Erik, Stanko Daniel, Špinderová Natália, Uherčík Sebastián, Vaľo Milan, Walterová Viktória.

9.B - Mgr. Gabriela Gombošová

ImageBindasová Kristína, Bojsa Mário, Černý Tomáš, Čorný Šimon, Eľková Ivana, Forin Jakub, Gallík Patrik, Hajduk Tadeáš, Harbuľák Ján, Hreščo Tomáš, Hrindová Kornélia, Hujdičová Anna, Jožiová Kristína, Jureková Júlia, Jurkech Matej, Karafová Petra, Kažmirský Andrej, Kolesárová Daniela, Komár Jakub, Kuchár Dávid, Lechmanová Viera, Makeľ Rastislav, Mižíková Nikoletta, Moščák Michael, Mudráková Barbora, Mydliar Radoslav, Német Lukáš, Nistorová Jana

Najúspešnejší žiaci ročníka 2015/2016.