Absolventi v školskom roku 2017/2018.

Celkový počet žiakov 80 v 3 triedach.

9.A - Mgr. Andrea Palkociová

ImageCenkner Kristián, Demčák Samuel, Ebská Viktória, Hamar Kristián, Hreňová Miroslava, Hreško Jakub, Hrindová Bianka, Ivančová Ema, Ivanko Patrik, Janinda Radovan, Kerekešová Emma, Knežová Simona, Kučmaš Samuel, Lešo Richard, Luteránová Lenka, Maťašová Miroslava, Matis Matúš, Mikúš Samuel, Nadzam Marcel, Pillárová Bronislava, Pillárová Dominika, Popadinec Rastislav, Serbak Marek, Šepeľáková Viktória, Urbanová Nikola, Vahulič Nikolas, Záhorský Ivan.

9.B - Mgr. Rudolf Ondič

ImageAdamec Jakub, Balog Róbert, Baťalik Marián, Demko Jakub, Ďurina Jakub, Egriová Lenka, Fiľko Martin Peter, Glaszner Valéria, Holodňák Gabriel, Hreha Ján, Hrubišáková Saskia, Klacik Pavol, Kocela Maroš, Kováčová Adriana, Kropuch Martin Gregor, Mackovič Martin, Mesaroš Kristián, Mikulová Vanesa, Olajošová Amália, Poľakovský Samuel, Pribulová Laura, Sivák Matúš, Šimková Sarah, Škreptáč Adam, Tkáčik Michal, Záhonová Laura.

9.C Mgr. Katarína Balogová

ImageCapová Tamara, Čižmárová Alexandra, Harčariková Olívia, Hirjak Samuel, Hrobák Matúš, Jusko Patrik, Karlíková Viktória, Knežová Katarína, Kohútová Lenka, Kolesíková Dominika, Kovalová Katarína, Kovaľová Sarah, Ladičová Lívia, Lukáč Marek, Mazúr Martin, Mihalčo Dominik, Német Matúš, Nistorová Nikola, Ovsaníková Aneta, Padová Natália, Pastornická Barbora, Sopková Dominika, Šedivý Jozef, Vargovičová Lenka, Vasiľová Viera, Viňanský Filip