Absolventi v školskom roku 2018/2019.

Celkový počet žiakov 85 v 3 triedach.

9.A - RNDr. Eva Ciglianová

ImageBalogová Tamara, Čechová Ema, Drobňák Tomáš, Dudlová Michaela, Eľková Lea, Harbuľák Radoslav, Hreňo Jakub, Hrobák Lukáš, Jakubec Roman, Kanóczová Diana, Knežo Miloš, Komár Tomáš, Kováčová Valentína, Maščeníková Diana, Mižík Dávid, Ondová Timea, Orosová Radka, Paulovčák Norbert, Petrová Simona, Pittner Jakub, Popik Marek, Powieschillová Lucia, Puškárová Jana, Sabol Gabriel, Tabišová Lívia, Valisko Lukáš, Valisková Lenka, Vasiľová Viktória.

9.B - Mgr. Tatiána Markušová

ImageAndrejová Alexandra, Bakajsová Michaela, Baláž Róbert, Bálint Arián, Bavoľárová Dominika, Čonka Richard, Dolinič Ladislav, Gajdoš Martin, Geroč Ján, Hajaš Juraj, Ihnátová Michaela, Kétcemová Mária, Koščák Martin, Kráľ Patrik, Kudlačová Viktória, Kuchárová Daniela, Kuročková Alexandra, Kušnirik Lukáš, Mihaliková Barbora, Mišková Rebeka, Murník Alexander, Platonovová Viktória, Sabovčíková Nina, Serenče Patrik, Sivák Samuel, Šestáková Viktória, Vasiľ Peter, Želinská Sofia.

9.C Mgr. Michala Gnoriková

ImageAntol Martin, Balážová Sabína, Bobaľová Eliška, Dudášová Hana, Dzvoník Daniel, Džurina Samuel, Eľko Juraj, Hajdu Marián, Hajduová Natália, Hajduová Tamara, Hlodáková Nina, Hrešková Jana, Ivanková Sofia, Jakub Patrik, Kanči Stanislav, Knežo Tomáš, Kolyová Zuzana, Komárek Martin, Ľosová Lívia, Mackových Samuel, Majerníková Rebeka Elizabeth, Maťaš Michal, Matejovič Martin, Ondočik Patrik, Stankovský Daniel, Šulcová Nina, Tormová Miroslava, Triščáková Chiara, Viňanský Denis.