Absolventi v školskom roku 2020/2021.

Celkový počet žiakov 68 v 3 triedach, vrátane žiakov s povolením štúdia v zahraničí.

9.A - Mgr. Mária Papáčová

Image Andrisová Veronika, Bajužíková Alexandra, Buršák Adam, Demková Letícia, Fedorová Alexandra, Ferenc Jaroslav, Ferencová Sofia, Ferencová Gizela, Gabzdyl Daniel, Gubík Dominik Erik, Hajdu, Patrik, Hreňová Barbara, Janinda Bryan, Katzenberger Tim, Kirnágová Lívia, Kohútová Tatiana, Kovaľ Matej, Lademberger Sebastián, Motuz Alex, Petrejčíková Daniela, Petro William, Podhorová, Alena, Porhinčáková Nina, Purmová Sofia Zoe, Roháčková Eva, Sakáč Adam, Tahirová Mária.

9.B - Mgr. Adriána Čuchranová

ImageBorovičová Nina, Boščák Filip, Čermáková Barbora, Čopák Samuel, Gurguľová Anna Sofia Valéria, Halas Samuel, Halovská Viktória, Holan Pavol, Hricik Milan, Hrobáková Viktória, Javorský, Adam, Knapec Jozef, Lajterčuk Matúš, Mitso Natalia, Plutková Lucia, Pšiková Lucia, Račková Kristína, Repka Marko, Sikora Dominik, Šmičeková Vanessa, Vinc Martin.

9.C Mgr. Daniela Bošková

ImageBabič Tomáš, Bánom Dominic, Díšková Sarah, Dudášová Natália, Elekanič Michal, Hrešková Mária, Ihnátová Karin, Ivan Rastislav, Kolesár Adam, Kondášová Jana, Maťaš Ján, Peťová Lilien, Petráš Štefan, Pribula Samuel, Silanič Marko, Stariak Vladimír, Szöllösiová Miriama, Tomašuľa Patrik, Tomková Dominika, Triščáková Samira.