Absolventi v školskom roku 2023/2024.

Celkový počet žiakov 73 v 3 triedach, vrátane žiakov s povolením štúdia v zahraničí.

9.A - Mgr. Daniela Bošková/Mgr. Gabriela Gombošová

Image Martin Andrašov, Jasmína Buršáková, Milota Čintalová, Emma Gažíková, Jakub Hricik, Leonard Hrinda, Daniel Jurčo, Nina Kántorová, Juraj Kohút, Laura Koštová, Kristína Kudlačová, Boris Mikula, Marcus Motuz, Ľubomír Murník, Patrícia Onderová, Matúš Ondočik, Kamila Pavliková, Richard Pollák, Valentyna Prokop, Alexandra Puškárová, Bianka Lea Raganová, Alex Sabo, Timotej Selecký, Melánia Šejirmanová.

9.B - Mgr. Alexandra Haníková

Image Lucia Andrisová, Boris Milan Bartko, Rebeka Blišáková, Michael Demko, Daniela Domošová, Kristína Farkašová, Sasha Ferková, Timea Halasová, Dávid Horný, Samuel Kopčík, Mário Kostič, Patrik Kozenčák, Nela Lebedová, Hana Liptáková, Nina Pavlíková, Melánia Pavlíková, Ivana Puškárová, Tomáš Sivák, Natália Šimková, Tomáš Štepita, Adam Švenk, Benjamin Tahir, Boris Tóth, Tomáš Vaľočík, Samuel Zalužický.

TRIEDNY WEB 9.B

9.C Mgr. Katarína Balogová

ImageBabič Tomáš, Bánom Dominic, Ema Babjaková, Damián Bahníček, Ema Budišová, Miloš Citrák, Barbora Čižmárová, Adrian Danacko, Liana Dobrovolská, Tereza Ilona Dudičová, Tamara Gaľová, Tamara Gnoriková, Zuzana Hrešková, Michal Knežo, Ivan Kundrát, Maggie Megelová, Vladimír Michlik, Lukáš Mižík, Dominik Monhart, Natália Nistorová, Zuzana Nováková, Vladimír Ovsaník, Tibor Schmidt, Zoja Siranková, Juliána Šepeľáková, Bianka Zelizňáková,

TRIEDNY WEB 9.C